Nieuwe singlesOude Bekenden

Nieuwe singles Sylvie Kreusch – “Justice Breeze” & “Storybook Children”

© CPU - Jitte Davidson

© CPU – Jitte Davidson

Sylvie Kreusch is ondertussen uitgegroeid tot een van de grootste sterren in de Belgische muziekwereld. Anderhalf jaar na haar tweede album Comic Trip brengt ze nu de deluxe-versie uit. Deze editie bestaat uit het origineel dat aangevuld werd met vier nieuwe tracks. “Cloud 9” en “Crack My Mind” waren deze zomer al te horen, daarnaast krijgen we met “Justice Breeze” en “Storybook Children” nog eens twee tracks.

“Justice Breeze” is de typische indiepop waarvoor Sylvie Kreusch zo gekend staat. Het gaat over een groep vrouwelijke piraten die wraak neemt op een man die hen slecht heeft behandeld. “Justice Breeze” geeft dezelfde swingende vibe als de rest van het album, vanaf de eerste noot krijg je zin om recht te gaan staan en te beginnen dansen. Het opzwepende karakter van het lied zorgt ervoor dat het nooit verveelt en de trommels zorgen voor een uniek geluid dat perfect past binnen het verhaal van de piraten. Doordat Sylvie Kreusch constant speelt met haar stem, soms stiltes laat vallen en er dan weer inkomt, stoort het totaal niet dat het lied een dikke zes minuten lang is. Ook muzikaal zorgen de vele verschillende instrumenten ervoor dat het dynamisch genoeg is om van begin tot eind te boeien. Dit is gewoon de hele tijd genieten!

“Storybook Children” is een cover die ook al gespeeld werd door Sandra & Andres en Nancy Sinatra & Lee Hazlewood om er maar enkele te noemen. Mooi gedaan door Sylvie Kreusch.

“Justice Breeze” en “Storybook Children” zijn beide prachtige aanvullingen aan het album. Met deze twee singles toont Sylvie Kreusch ook haar diversiteit: de ene een catchy indiepopnummer, de andere een cover verpakt als een prachtige ballade en beide boordevol kwaliteit.

Facebook / Instagram / Website

Beluister de singles van de week op onze Spotify.

Related posts
InstagramLiveRecensies

Rock Zottegem 2026 (Festivaldag 1): Koude rillingen op een warme zomeravond

Het had zo mooi kunnen zijn. Rock Zottegem had namelijk voor dit jaar een heuse stunt in petto. Niemand minder dan de…
InstagramLiveRecensies

Best Kept Secret 2026 (Festivaldag 3): Dolfijn

Op de slotdag van Best Kept Secret is het altijd nog een laatste keer alle moed bijeen rapen om je door de…
Nieuwe singlesOude Bekenden

Nieuwe single Sylvie Kreusch & Roméo Elvis - "Kiss The Grass (Allez Allez)"

Het is al een hele tijd geleden sinds we nog een regendruppel uit de lucht zagen vallen, en je weet wat dat…

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *