Muzieknieuwtjes, Uitgelicht

Livestreams vervangen liveconcerten; hier vind je een overzicht

Afgelopen concerten:

14 maart tot 23 maart – WZA maakt iedere dag een nieuw nummer gedurende de lockdown.

17 maart – Frank Turner

17/18 maart – Dropkick Murphys

19 maart – The Slow Readers Club

19 maart – The Lottery Winners

19 maart – Love Fame Tragedy

19 maart – Gavin James

20 maart – Real Lies

20 maart – Lauv

20 maart – Jordan Rakei

20 maart – Låpsley

20 maart – Oh Sees

20 maart – The War On Drugs

20 maart – Marc Rebillet

 

 

21 maart – First Aid Kit

 

21 maart – Courtney Marie Andrews, The Tallest Man On Earth en Sam Evian

 

23 maart – Compact Disk Dummies

23 maart – James Blake

23, 24, 25 en 26 maart – 23u – Vanessa Carlton, live te volgen op Instagram

23/24 maart – 00u – Marc Rebillet @ Quarantine Livestream Tour, live te volgen op Facebook

24 maart – 01u – Spanish Love Songs, live te volgen op Instagram

24 maart – 02u – Middle Kids, live te volgen op Instagram

24 maart – 20u – Bazart (Mathieu Terryn solo), live te volgen op Facebook

24 maart – 20u30 – PINGPONGCLUB, live te volgen op Facebook

25 maart – 02u – Talker, live te volgen op Instagram

25 maart – 13u – MEROL en Koen van de Wardt (Klangstof), live te volgen op Instagram

25 maart – 19u – Ferris & Sylvester Q&A + akoestische set, live te volgen op Instagram

25 maart – 20u – Selah Sue, live te volgen op Facebook

25 maart – 20u30 – Tanaë, live te volgen op Facebook

26 maart – 01u – My Kid Brother, live te volgen op Instagram

26 maart – 03u – The Frights Everything Seems Like Yesterday, live te volgen op Instagram

26 maart – 03u – Weyes Blood, live te volgen op Instagram

26 maart – 13u – Matt Wxsted, live te volgen op Instagram

26 maart – 20u – Absynthe Minded, live te volgen op Facebook

26 maart – 23u – bands van Exploding In Sound Records, live te volgen op Instagram

27 maart – 01u – Heavy Hearts, live te volgen op Instagram

27 maart – 19u – Biffy Clyro, live op Facebook.

27 maart – 19u30 – Tim Dup, live te volgen op Facebook en Instagram

27 maart – 20u – Glints, live te volgen op Facebook

27 maart – 20u05 – Monokimono, live te volgen op onze Facebook.

27 maart – 21u – Ferris & Sylvester, live te volgen op Facebook

28 maart – 01u55 tot 14u20 – Isol-Aid Music Festival met onder andere Ali Barter en Egoism (de volledige line-up vind je via de foto onderaan, live te volgen op de Instagrampagina’s van de artiesten zelf

28 maart – vanaf 10u – Saturday Night Stay In met onder andere Lime Cordiale en Ruby Fields (line-up hieronder), live te volgen op Instagram

28 maart – 18u – Lea Porcelain, live te volgen op Facebook

28 maart – 19u30 – Poltrock & Ravvel, live te volgen op onze Facebook

28 maart – 20u – bands van A-F Records (line-up hieronder), live te volgen op Instagram

28 maart – 20u30 – Danny Blue & The Old Socks, live te volgen op onze Facebook

28 maart – 20u30 – Boy Minos & Mr. Autumn, live te volgen op Instagram

28 maart – 21u – Kavka live met lokale artiesten, hier te volgen.

28 maart – 23u – Aftrap van Ben Folds’ wekelijkse Apartment Requests, live te volgen op Patreon

28 maart – 02u – Derek Ted, live te volgen op Instagram

29 maart – 01u – Local Nomad, live te volgen op Instagram

29 maart – 01u55 tot 14u20 – Isol-Aid Music Festival met onder andere Camp Cope, Courtney Barnett, Marlon Williams en Middle Kids, live te volgen op de Instagrampagina’s van de artiesten zelf

29 maart – 20u05 – Tout Va Bien, live te volgen op onze Facebook

30 maart – 01u – Static Cycle, live te volgen op Instagram

Dagelijks – 01u – Ben Gibbard, live te volgen op YouTube

30 maart – 20u – Equal Idiots en Maxim Lany, live te volgen op Facebook

30 maart – 20u30 – Future Messiah @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

31 maart – 15u tot 23u30 – Blijf in uw kot festival (line-up hieronder), live te volgen op Facebook

31 maart – 20u – Eefje De Visser en Bibi Seck, live te volgen op Facebook

31 maart – 20u30 – PINGPONGCLUB @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

1 april – 19u30 – Meds @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

1 april – 20u – Goldfox, live te volgen op Facebook

1 april – 20u30 – watchoutforthegiants @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

1 april/2 april – 00u – Julien Baker, live te volgen op Instagram

2 april – 1u tot 4u – bands van Double Double Whammy (line-up hieronder), live te volgen op Instagram

1 april en 2 april – vanaf 19u – Indieheads Festival (line-up hieronder), live te volgen op Instagram

2 april – 19u30 – Sevens @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

2 april – 20u – Wannes Cappelle (Het Zesde Metaal), live te volgen op Facebook

2 april – 20u30 – High Hi @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

2 april – 21u – VC Pines, live te volgen op Instagram

2 april – 23u – Metrik, live te volgen op de website

3 april – 19u30 – King Victor @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

3 april – 20u – Rare Akuma, live te volgen op Facebook

3 april – 20u – virtuele releaseparty van Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs’ Viscerals, live te volgen op YouTube

3 april – 20u30 – Mintzkov @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

3 april – 21u – Aurora, Jade Bird en meer @ Sofa Sets (line-up hieronder), live te volgen op de website

3 april – 21u – Kodaline, live te volgen op YouTube

4 april – 19u30 – Philemon @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

4 april – 20u – Netsky, live te volgen op Facebook

4 april – 20u30 – The Lighthouse @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

5 april – 01u – The Frights Hypochondriac stripped, live te volgen op Instagram

5 april – 16u – VC Pines, live te volgen op Instagram

5 april – 20u30 – Loyk @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

6 april – 19u30 – Bonzo @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

6 april – 20u30 – Galine @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

19 april – 02u – One World: Together At Home (line-up hieronder)

19 april – 18u30 – Roos Denayer @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

19 april – 19u00 – Romy (The xx), Q&A en livestream met nieuwe nummers, live te volgen op Instagram

19 april – 19u15 – Newmoon @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

21 april – 19u00 – A COLORS Stream met onder meer Yellow Days, Babeheaven, Tommy Newport en Oscar Worldpleace, live te volgen op YouTube

21 april – 19u30 – Julien Firmin @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

21 april – 20u30 – Mauger @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

21 april – 21u – Alice Boman, live te volgen op Facebook

22 april – 19u30 – The Yummy Mouths @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

22 april – 20u30 – Gestapo Knallmuzik @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

23 april – 19u30 – MEYY @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

23 april – 20u30 – Leah Rye @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

24 april – 12u tot 16u – Square Garden, een Minecraftfestival georganiseerd door 100 gecs met onder andere Charli XCX, Tommy Cash, Kero Kero Bonita en Dorian Electra. De stream zal te zien zijn op Minecraft, YouTube en de website van 100 gecs.

24 april – 19u30 – Romanie @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

24 april – 20u30 – The Feather @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

24 april – 21u – ONUR @ So Live Sessions, live te volgen op Facebook of Instagram

25 april – 19u30 – A Z E R T Y Klavierwerke @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

25 april – 19u30 – Alex Gough, live te volgen op YouTube

25 april – 20u30 – Noa Lee @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

25 april – vanaf 21u – Block By Blockwest, een Minecraftfestival met onder andere IDLES, Fever 333, Pussy Riot, Sports Team en grandson, live te volgen via deze website. De hele line-up vind je hieronder:

26 april – vanaf 15u30 –  AU! Livestream Festival, georganiseerd door Artists Unlimited, Ancienne Belgique, Trix, Handelsbeurs Gent en Vooruit met onder meer Sioen, Rare Akuma, Noémie Wolfs, Absynthe Minded, Susobrino en Nick Brill. Voor 10 euro krijg je toegang tot de stream en kan je tegelijk je favoriete artiest ondersteunen.

26 april – 18u30 – Estelle Baldé @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

26 april – 19u15 – Billie Rodney @ Dansende Beren Winterslaapsessies, live te volgen op Facebook

Hoe het ook allemaal moge zijn, het is mooi dat artiesten zich zo inzetten om toch muziek tot bij ons te brengen. Hun passie kunnen ze op die manier blijven beleven, maar dan moet je hen ook wat gunnen in deze moeilijke tijden. Vergeet ondertussen dus niet om artiesten te blijven steunen door muziek te kopen en concertorganisatoren door het geld van je ticket niet terug te vragen als je financiële situatie dat toelaat. Zo kunnen we samen de muziekindustrie blijven steunen in deze moeilijke tijden, dat geldt trouwens ook voor alle andere culturele sectoren.

23 maart 2020

About Author

Niels Bruwier Ook bekend als "Den Beir", oprichter van de site, leidt alles in goeie banen en schrijft ook wel eens iets.


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Nieuwsbrief