Nieuwe singlesOntdekkingen van "Den Beir"

Première: Nieuwe single Jon Prezant – “I’m Not Ready For You To Leave Me Yet”

Jon Prezant

Jon Prezant is een artiest uit Brooklyn, New York City. Vorig jaar, kwam zijn debuutsingle “Misery” uit over een fout gelopen relatie. Het werd geremixt  door Kinnetix en dit opende deuren voor Jon. Hij kon met verschillende producers samenwerken waarvan Tobu, Janji en Ben Phipps zijn favorieten zijn. Tot slot slaagde hij er in om in New York enkele concerten te geven.

“I’m Not Ready For You To Leave Me Yet” is de lead single van zijn nieuwe EP “Station”, dat later deze zomer verschijnt. Het nummer klinkt erg opgewekt en zeer zomers. De inspiraties komen van reggae en samen met de percussie maakt dit het essentieel voor een zomer playlist. Het nummer was al even klaar vooraleer een vriend het idee bracht voor een koor en de blazers. Jon paste het nog snel aan en dit zorgde voor de energie en kracht dat het nummer nodig had. Denk bij dit nummer aan St. Lucia, Tove Lo of Icona Pop maar dan mannelijker. Catchy refrein, een stem die erg poppy klinkt en een rustgevende sfeer. Wij zijn nog niet klaar om dit nummer achter ons te laten.

Site / Facebook / Twitter

https://soundcloud.com/jonprezant/im-not-ready-for-you-to-leave-me-yet-1

3810 posts

About author
Ook bekend als "Den Beir", oprichter van de site, leidt alles in goeie banen en schrijft ook wel eens iets.
Articles
Related posts
AlbumsFeatured albumsRecensies

Kylie Minogue - Tension II (★★½): Op de hype surfen

Sinds eind jaren tachtig is Kylie Minogue een vaste waarde in de muziekwereld. Dat wordt vandaag verdergezet met ondertussen een zeventiende langspeler….
Nieuwe singlesOude Bekenden

Nieuwe single Dom Dolla & Tove Lo - "CAVE"

Tove Lo zal voor velen nog steeds vooral de Zweedse popartieste achter “Stay High”, al dan niet in de Habits remix-versie, zijn….
Nieuwe singlesOude Bekenden

Nieuwe single Kylie Minogue - "My Oh My" (feat. Bebe Rexha & Tove Lo)

Kylie Minogue bracht afgelopen jaar haar beste album in een hele tijd uit en deed dat met meer dan degelijke dansbare popmuziek….

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *