
© CPU – Larissa Zenner
Het is zeker geen geheim dat je op dit moment niet om Noah Kahan heen kan: “Stick Season” staat overal te gloeien in de hitlijsten en het gelijknamige album vliegt over de toonbanken van de platenzaken. Met zijn rauwe en persoonlijke teksten brak hij afgelopen zomer door bij het grote publiek. Niet alleen kreeg hij een enorme grote groep fans erbij, ook ontving hij een Grammy nominatie. Vandaag kwam de heruitgave uit van zijn derde album onder de noemer van Stick Season (Forever) met daarop onder andere de duetten met zeker niet de minste artiesten: Hozier, Gracie Adams, Kacey Musgraves, Lizzy McAlpine, Sam Fender, Post Malone, Gregory Alan Isakov en Brandi Carlile. Naast al deze geweldige samenwerkingen was daar ook een nieuw nummer: “Forever”.
Op de huidige tour die Kahan nu aan het spelen is, komt dit nummer eigenlijk elke show al voorbij en is daarbij een grote publieksfavoriet. Slim is het dan ook om het uit te brengen als single. “Forever” begint rustig met de kleine stroken op de gitaar en met bijna gospelachtige uithalen. Wanneer de aanloop wordt genomen naar het refrein gaat Kahan de hoogte in en creëert hij bijna een Bon Iver achtige vibe die zo bij meneer Vernon op een album had kunnen staan. In het refrein zet hij kracht bij zijn stem en vallen de banjo en de drums erbij en maken van de laatste twee minuten van “Forever” een feestje. Weliswaar een laatste feestje van deze periode uit zijn leven, misschien wel een van de mooiste periodes die Noah Kahan als artiest heeft gehad.
Komende maanden tourt Noah Kahan door Europa en zal onder andere spelen in een uitverkochte AFAS Live in Amsterdam op 25 februari en ook nog eens uitverkochte Vorst Nationaal in Brussel op 26 februari. Als toetje speelt hij op 25 augustus in de Ziggo Dome in Amsterdam waarvoor nog kaartjes verkrijgbaar zijn.
Facebook / Instagram / Website
Beluister de singles van de week op onze Spotify.






