Hoewel SISTAR19 pas in 2017 uit elkaar ging, bracht het duo al in 2013 hun laatste muziek uit. Het Zuid-Koreaanse tweetal, bestaande uit Bora en Hyolyn, vormde een afgeleide van hoofdgroep SISTAR, die ook zeven jaar geleden stopte. Niet erg, want beide doen het ondertussen solo ook zeer goed. Hyolyn is voornamelijk actief als solozangeres, terwijl Bora vooral inzette op een acteercarrière. Vandaag keren de twee terug als SISTAR19 en dat doen ze meteen met een dubbelsingle.
Als je weet dat SISTAR19 debuteerde met “Ma Boy”, is hun comeback met “NO MORE (MA BOY)” een logisch vervolg. Op de debuutsingle spraken ze over een jonge liefde, terwijl het vervolg een eerder volwassen kijk heeft op liefde. Met een poppy en aanstekelijke sound zingen Bora en Hyolyn dat loslaten soms beter is dan vasthouden aan een relatie die niet zo top is. De twee vullen elkaar nog steeds perfect aan, alsof ze nooit gestopt zijn, terwijl een piano een extra laag warmte toevoegt aan het aangename beatje.
“SAUCY” gaat verder met dat gezellige ritme, al klinkt het iets speelser dan “NO MORE (MA BOY)”. Hoewel Bora oorspronkelijk de rapper van de groep was, valt bij beide singles op dat ze samen met Hyolyn zingt, en dat klinkt best wel goed. Toch krijgt ze in “SAUCY” nog even ademruimte om terug in haar oude rol te kruipen en dat klinkt even natuurlijk als haar gezang. Beide singles tonen aan dat Hyolyn en Bora als artiesten gegroeid zijn waardoor ze inhoudelijk sterkere boodschappen bieden, zonder zich daarbij af te zetten van hun oude, aanstekelijke sound. Wij hopen alvast dat dit geen eenmalige comeback was.
Facebook / Instagram / X (Twitter)
Beluister de singles van de week op onze Spotify.