
© CPU – Nathan Dobbelaere
De 23-jarige Jet van der Steen timmert ondertussen sinds een optreden in The Voice of Holland al een zestal jaar aan de weg naar de top van de Nederlandstalige muziekscène. De jonge singer-songwriter postte eerst covers op YouTube en begon daarna ook eigen nummers te delen. Beetje bij beetje groeide op die manier een trouwe fanbase aan, waar nu ook zalen mee kunnen worden gevuld. Van der Steen komt uit Delft en als we het over Delfts blauw hebben, dan hebben we het niet (enkel) over de ogen van de Nederlandse. Steeds meer begint van der Steen te experimenteren met haar muziek, waardoor haar nummers in de stijl van pakweg Froukje ook steeds dansbaarder worden. De teksten blijven natuurlijk het belangrijkste, maar de jonge Nederlandse wordt stilaan meer dan louter een singer-songwriter.
Dat is ook zeker niet anders voor nieuwe single “Rondjes”, een nummer dat ze onlangs ook nog in de Roma in Antwerpen en in het Depot in Leuven ten berde bracht. Over een runners high of over negatieve spiralen? De tekst komt binnen en ook het deuntje draait snel rondjes in ons hoofd. Veel energie, power en elektronica: moet zeker kunnen en kan ook live zeker voor een stevig feestje zorgen.
Je kan Jet van der Steen dit jaar nog zien op het Beachfestival Nieuwpoort (20 juli), op Het Groot Verlof in Leuven (8 augustus), op Zeverrock (9 augustus), op het Rijvers Festival (14 augustus) en in de Kavka Oudaan (23 november) waar ze haar nieuwe ep zal releasen.
Facebook / Instagram / Website / TikTok
Beluister de singles van de week op onze Spotify.






